طراحی اپلیکیشن ویندوز فون

رزبرگ اولین شرکت طراحی اپلیکیشن ویندوز فون در ایران می باشد.می توانید به راحت برای ساخت اپ ویندوز فون به ما اعتماد کنید

طراحی اپلیکیشن IOS

طراحی نرم افزار موبایل IOS برای کاربران سیستم های اپل به صورت نیتیو و با رعایت اصول تجربه کاربری و کاربردپذیری انجام می شود.

طراحی اپلیکیشن اندروید

رزبرگ با بهره گیری از تیم متخصص خود، اپلیکیشن اندروید شما را به بهترین شکل و کمترین زمان ممکن طراحی و برنامه نویسی میکند.

با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی، صاحبان مشاغل سنتی و همچنین صاحبان کسب و کار که سابقه حضور در بازارهای آنلاین را نیز دارند، امروزه بیش از پیش نیاز به فعالیت در زمینه های بازارهای نوین کسب و کار آنلاین را احساس می کنند. در این میان جذب مشتریان جدید، برند سازی و پیشی گرفتن از رقبا دغدغه اصلی صاحبان مشاغل بوده است. با توجه به رشد روز افزون گوشی های هوشمند، امروزه میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند بیشتر از لپ تاپ و کامپیوتر شده است.

اگرچه داشتن سایت واکنش گرا پس از افزایش استفاده کاربران از گوشی های هوشمند، برای هر وب سایت امری ضروری بود، اما با بررسی آمارها، به این نتیجه می رسیم که بیش از 80 درصد افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.

با توجه به تعدد نرم افزارهای موبایلی در بازار، نرم افزارهایی که به صورت اختصاصی طراحی می گردند بازخورد بیشتری نسبت به موبایل سایت ها دارند.

درخواست مشاوره رایگان